x
передзвонити

Про магазин

Компанія "moll" виробник сучасних шкільних столів-трансформерів та інших меблів для учнів. У нашому магазині представлений досить великий асортимент різних меблів для дітей. Нашi багатофункціональнi меблі відмінно підходять для навчальних закладів і для будинку. У нас можна придбати товар в роздріб і оптом, що досить вигідно для придбання шкільних парт, наприклад, для цілого класу.

На нашому сайті, ви можете вивчити представлені товари: столи, парти, стільці та інші додаткові аксесуари для меблів, почитати характеристики, вивчити фото і в разі потреби поставити запитання нашого менеджера, який більш детально розповість про нашу продукцію.

Це один з наших важливих плюсів - детальна консультація по всіх видах товарів, наші досвідчені співробітники завжди готові розповісти про якість і надійність наших меблів, про її новітні, високi технологіi, про користь для здоров'я дитини і про інші визначні моменти.

Ми хочемо тримати зв'язок з нашими клієнтами і забезпечити швидкий контакт з нашими фахівцями для живого спілкування.

Наші ціни завжди конкурентоспроможні, ми ретельно стежимо за ринком і пропонуємо своїм покупцям максимально вигідні та доступні ціни. Для оптових покупців є спеціальні пропозиції і цікаві програми.

  

Наш магазин надає:

  • високий сервіс обслуговування кожного клієнта
  • персональний підхід до покупців
  • вигідні ціни
  • акції та знижки
  • гарантія і надійність всього товару

Вся продукція нашого магазину має сертифікат якості, виконана з екологічно чистих матеріалів, тому абсолютно безпечна для дітей. У розробці меблів брали участь різні фахівці, в результаті чого, з'явилися сучасні парти для формування правильної постави у дитини.

Магазин «moll» - шкільні меблі нового покоління.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас