x
передзвонити

Парта WINNER

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Парта WINNER Classic
Парта WINNER Classic
Швидкий перегляд

Парта WINNER Classic

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER CLASSIC Отримай все з партою від MOLL WINNER CLASSIC ..

32 400 грн.

Бажаний

Хіт
Парта WINNER Comfort
Парта WINNER Comfort
Швидкий перегляд

Парта WINNER Comfort

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER Comfort Отримай все з партою від MOLL WINNER Comfort ..

38 000 грн.

Бажаний

Хіт
Парта WINNER SPLIT Classic
Парта WINNER SPLIT Classic
Швидкий перегляд

Парта WINNER SPLIT Classic

Дитячий письмовий стіл moll WINNER SPLIT Classic ОТРИМАЙ ВСЕ З ПАРТОЮ ВІД MOLL WINNER SPLI..

35 200 грн.

Бажаний

Хіт
Парта WINNER SPLIT Comfort
Парта WINNER SPLIT Comfort
Швидкий перегляд

Парта WINNER SPLIT Comfort

Дитячий письмовий стіл moll WINNER SPLIT Comfort   ОТРИМАЙ ВСЕ З ПАРТОЮ ВІД MOLL W..

40 800 грн.


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER CLASSIC

Отримай все з партою від MOLL WINNER CLASSIC

WINNER - це більше, ніж просто парта. Адже тут є і книжкова полиця, і лінійка, гачок для сумки і органайзер OrgaSet, величезний ящик для речей і неймовірний набір прикрас для столу.

Особенности парты Moll Winner Classic

У чому унікальність парти MOLL WINNER CLASSIC?

Купівля цього столу - відмінне рішення. Крім того, що з ним в комплекті йде багато аксесуарів, він ще і виконаний в двох варіантах - Winner і Winner Compact - і з двома варіантами настройки висоти. Завдяки красивому дизайну і широкому вибору налаштувань, стіл Winner легко адаптується під індивідуальні потреби свого господаря. Парта може рости разом з розмірами кімнати, віком і зростанням дитини. Так вона може прослужити дуже довгий час.

Два варіанти настройки висоти

Стіл Winner можна налаштувати двома різними способами - за допомогою настройки висоти Comfort, виконаної у вигляді пристрою пристрою yo-yo (діапазон регулювання від 53 до 82 см), і стандартної налаштуванням від moll з 10 режимами і гачком для закріплення (діапазон регулювання від 53 до 82 см).

Регулювання висоти столу Comfort дозволяє безперервно контролювати висоту, при цьому може працювати навіть якщо дитина сидить. Це стало можливим завдяки технології управління, яка легко стикується з правого або лівого стороною столу. Вона швидко наближає стіл Winner до бажаної висоті.

Легка настройка нахилу столу

Оскільки для різних занять потрібні різні кути нахилу стільниці, потрібна відповідна настройка. Немає правил про те, як правильно відрегулювати стіл, грунтуватися потрібно тільки на індивідуальних відчуттях. Ви можете покладатися на інтуїцію свою дитину.

Детская парта Moll Winner Classic регулировка угла наклона

moll - натхнення в деталях

 Столи Winner і Winner Compact дуже легко змінити. Змінні кольорові заглушки роблять стіл підходить як для маленької дитини, так і для підлітка. Заглушки виконані в шести красивих кольорах і дарують зміна і різноманіття.   

Кольорові наклейки

Кожен стіл Winner йде в комплекті зі змінними заглушками шести різних кольорів. Ці кольорові наклейки підходять під будь-який смак, і їх дуже легко поміняти. Залежно від бажання смужки на ящику і кольорові пластикові заглушки легко поміняти в будь-яку хвилину.

На додаток до білого столу з меламінів покриттям Winner доступний з покриттям під дерево - білим кленом і дубом, які надзвичайно міцні і не містять формальдегідних викидів.

Moll Winner Classic – парты для любого возраста

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102