x
передзвонити

Парта CHAMPION

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Парта CHAMPION COMFORT FRONT Up
Парта CHAMPION COMFORT FRONT Up
Швидкий перегляд

Парта CHAMPION COMFORT FRONT Up

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL CHAMPION FRONT UP Чемпіон серед парт для дітей. Стіл Чемпіон..

47 800 грн.

Бажаний

Хіт
Парта CHAMPION  LEFT Up
Парта CHAMPION  LEFT Up
Швидкий перегляд

Парта CHAMPION LEFT Up

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL CHAMPION  LEFT UP Чемпіон серед парт для дітей. Стіл Чемп..

47 800 грн.

Бажаний

Хіт
Парта CHAMPION  RIGHT Up
Парта CHAMPION  RIGHT Up
Швидкий перегляд

Парта CHAMPION RIGHT Up

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL CHAMPION  RIGHT UP Чемпіон серед парт для дітей. Сті..

47 800 грн.


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL CHAMPION COMFORT 

Чемпіон серед парт для дітей

Стіл Чемпіон виводить дитячі столи на новий рівень. Він поєднує в собі унікальний дизайн, функціональність і перевірене німецька якість. Стіл ергономічний і безпечний для дітей будь-якого віку завдяки округленим краях. А його механізми налаштувань висоти і нахилу настільки прості, що з ними впорається навіть дитина.

 

У чому унікальність столу Champion Comfort?

Переможці народжуються з випробувань. Столи оснащені регуляторами висоти в трьох місцях, тому і правші, і лівші можуть влаштувати собі зручний простір для навчання. Завдяки великій кількості місць для зберігання речей і широкому вибору кольорів, стіл Champion можна легко налаштувати під потреби будь-якої дитини чи підлітка.
 

 Стіл Champion: ергономічність для зростання і гнучкості

Гнучка система налаштувань завжди була торговою маркою фірми moll, і це стосується і столу Champion: діти ростуть, і їх потреби змінюються. Саме тому дітям потрібні парти, які можуть бути адаптовані під пропорції їх тіла протягом усього періоду служби. Саме для цих цілей і потрібна перевірена часом система налаштувань Comfort. На те, щоб відрегулювати стіл по висоті, піде всього кілька секунд. З точки зору ергономіки правильний дитячий крутиться стілець також важливий, як і дитячий стіл.
Cистема налаштувань

Система налаштуваннь

Регулировка высоты парты Moll Champion Comfort Right Up

Comfort встановлена внизу на рівні ніг, і завдяки цьому вона самостійно регулює висоту столу, що робить стіл неймовірно ергономічним. Це унікальна інновація, запатентована фірмою moll. Завдяки цій системі налаштувань стіл може бути відрегульований під висоту людини до 200 сантиметрів без будь-яких зусиль або ризику отримати травму.

Yo-Yo

За допомогою вбудованого механізму yo-yo в системі "Comfort" в підставі столу діти можуть самостійно регулювати висоту столу. Yo-yo можна видалити, зафіксувавши тим самим стіл в одному положенні.

З точністю до сантиметра

В парте Moll Champion Comfort Right Up высота регулируется в зависимости от возраста ребенка

Висота столу може бути відрегульована від 53 до 82 сантиметрів, що ідеально для росту людини від 110 до 200 сантиметрів. Шкала на каркасі столу допоможе визначитися з настройками.

 

Запатентоване регулювання нахилу для чемпіона

Для здорової постави під час малювання, письма, читання або рукоділля все парти від moll обладнані легкими в зверненні регуляторами нахилу. Стіл може бути нахилений під будь-яким зручним для дитини кутом для письма, малювання і читання. Зафіксовані лише відділення для зберігання речей. Лівшам буде зручно налаштувати нахил лівій частині столу, в той час як у правшів інші потреби, і вони можуть налаштувати нахил правій частині столу.

Налаштування нахилу:

За допомогою шнурівки можна налаштувати нахил столу до 20 градусів. Вища якість механізму налаштувань гарантує безпеку.

Абсолютно безпечний

Регулювання нахилу робочого столу може бути відрегульована до кута 20 °. Найвища якість гарантує керованість без травм.

Регулировка наклона детского стола Moll Champion Comfort Right Up

Барвистий дитячий стіл - як того хоче дитина

Діти люблять оточувати себе своїм улюбленим кольором. Дорослі вважають за краще купувати дітям меблі на довгий термін. Стіл Champion підходить і першим, і другим: стіл може «рости» разом зі своїм власником, а кольорові бічні панелі іогут бути замінені, якщо у дитини з'явиться новий улюблений колір.

Панелі столу в 8 варіантах

Цветные панели стола Moll Champion Comfort Right Up

Кольорові боковини столу виконані з деревоволокнистих плит МДФ середньої щільності з преміальним лакуванням, і можуть бути пофарбовані в один з п'яти модних кольорів. Дітям буде дуже весело вчитися за столом, пофарбованим в їх улюблений колір.

Панелі з дуба і волоського горіха мають маслянисті поверхні. Натуральна деревна структура робить стіл приголомшливим на дотик.

Кольорові кришечки для YoYo:

Цветные крышечки парты Moll Champion Comfort Right Up

З кожною партою Champion йде в комплекті стильна коробка з вісьмома кольоровими елементами для декорації ніжок. Колірні пристрасті дітей часто змінюються, тому Вам не потрібно раз і назавжди вибирати колір декору, кришечки механізму YoYo можна поміняти в будь-який момент, залежно від настрою.

Кольорові стрічки для ніжок стільця

 Цветные ножки Moll Champion Comfort Right Up

Крім того, що можна міняти колір кришечки механізму YoYo і заглушки інерційної котушки, можна ще й «прикрасити» ніжки столу. Кольорові стрічки неймовірно просто поміняти. Вони легко знімаються і поміщаються назад в кабель-канал, де будуть чекати наступної зміни кольору.

 

Все, що потрібно дитині, завжди під рукою

 

Картинка удобная парта Moll Champion Comfort Right Up

Дуже часто саме дрібні деталі роблять продукт видатним. Стандартна комплектація столу moll Champion Comfort Right Up включає в себе безліч практичних допоміжних засобів, які допомагають організувати роботу. У комплекті зі столом йде книжкова полиця, магнітна лінійка і гачок для сумки. Всі ці «маленькі помічники» зроблені дуже якісно і помітно покращують робоче місце дитини. Вони так само надійні, як і сам стіл.

Аксессуары для стола Moll Champion Comfort Right Up

Удобное рабочее место с партой Moll Champion Comfort Right Up

 

Стіл moll Champion Comfort - порядок і комфорт

Крім ергономічності і дизайну велику роль відіграє вільний простір. Дитячі кімнати найчастіше невеликі, і покупці намагаються вирішити цю проблему максимально ефективно. Протягом багатьох років компанія moll була відома тим, що могла забезпечити вільним місцем навіть найменші приміщення. Навіть в разі нахиляється столів завжди знайдеться місце для навчання, читання і роботи, якщо все правильно організувати.

Парта Moll Champion Comfort Right Up – комфортная работа Вашего ребенка

Ми рекомендуємо:

CHAMPION FRONT UP підійде для кожної дитини

CHAMPION LEFT UP підійде для правшів
 

CHAMPION RIGHT UP підійде для лівшів

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102