x
передзвонити

Стільці


Купити стілець moll в інтернет-магазині в Одесі

Купити стілець в інтернет-магазині moll в Одесі і по всій Україні з швидкою доставкою. Завдяки стильному дизайну вони чудово впишуться в інтер'єр дитячої кімнати. Анатомічні крісла для будинку від moll мають неперевершені характеристики, завдяки яким ви можете не турбуватися за здоров'я дитини.

Модель Scooter - це дизайнерське обертове крісло, яке приймає форму тіла дитини завдяки наявності високотехнологічної сітки. Цей стілець від moll дуже зручний, красивий, практичний і функціональний. Всі параметри стільця (глибина сидіння, висота сидіння і спинки) підлаштовуються під конкретний зрiст дитини. Виріб представлено в білому та сірому кольорах. Чохли на спинку і сидіння докуповуються окремо.

Стільці Maximo підійдуть не тільки для школярів, але і для самих маленьких дітей. У них можна регулювати висоту сидіння і спинки, а також змінювати глибину посадки.Стілець поставляється вже в чохлі, який є змінним. Усi стільці оснащуються коліщатками зі спеціальними гальмівними механізмами. Це запобігає випадкове прослизання і зменшує знос підлогового покриття.

Низький центр ваги забезпечує стійкість конструкції.

Разом зі стільцем moll ви можете також купити парту, лампу, різні тумби та приставки, які складуть з ним єдиний стильовий ансамбль.

Меблі виготовлюється тільки з якісних, екологічно безпечних і ергономічних матеріалів.

Фото і ціни в наших каталогах. Замов стілець для дитини вже сьогодні!

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас