x
передзвонити

Парта CHAMPION COMPACT

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Парта CHAMPION COMPACT
Парта CHAMPION COMPACT
Швидкий перегляд

Парта CHAMPION COMPACT

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ - MOLL CHAMPION COMPACT Чемпіон серед робочих столів Функціональність..

46 100 грн.

Бажаний

Хіт
Парта CHAMPION COMPACT Express
Парта CHAMPION COMPACT Express
Швидкий перегляд

Парта CHAMPION COMPACT Express

Дитячий письмовий стіл moll CHAMPION COMPACT Express Champion Compact Express - більш ..

79 700 грн.


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ - MOLL CHAMPION COMPACT

Чемпіон серед робочих столів.

Функціональність, стильний дизайн і німецька якість - новий рівень дитячих парт. Закруглені краї роблять робочий стіл безпечним і ергономічним, а вбудований механізм підйому Yo-yo дозволяє налаштовувати висоту легко і без допомоги дорослих.

Що робить стіл Champion таким унікальним?

Переможці народжуються з випробувань. Столи оснащені регуляторами висоти в трьох місцях, тому і правші, і лівші можуть влаштувати собі зручний простір для навчання. Завдяки великій кількості місць для зберігання речей і широкому вибору кольорів, стіл Champion можна легко налаштувати під потреби будь-якої дитини чи підлітка.

Стіл Champion: ергономічність для зростання і гнучкості

Гнучка система налаштувань завжди була торговою маркою фірми moll, і це стосується і столу Champion: діти ростуть, і їх потреби змінюються. Саме тому дітям потрібні парти, які можуть бути адаптовані під пропорції їх тіла протягом усього періоду служби. Саме для цих цілей і потрібна перевірена часом система налаштувань Comfort. На те, щоб відрегулювати стіл по висоті, піде всього кілька секунд. З точки зору ергономіки правильний дитячий крутиться стілець також важливий, як і дитячий стіл.


Система налаштувань:

Comfort встановлена внизу на рівні ніг, і завдяки цьому вона самостійно регулює висоту столу, що робить стіл неймовірно ергономічним. Це унікальна інновація, запатентована фірмою moll. Завдяки цій системі налаштувань стіл може бути відрегульований під висоту людини до 200 сантиметрів без будь-яких зусиль або ризику отримати травму.

Yo-Yo

За допомогою вбудованого механізму yo-yo в системі "Comfort" в підставі столу діти можуть самостійно регулювати висоту столу. Yo-yo можна видалити, зафіксувавши тим самим стіл в одному положенні.

З точністю до сантиметра

Висота столу може бути відрегульована від 53 до 82 сантиметрів, що ідеально для росту людини від 110 до 200 сантиметрів. Шкала на каркасі столу допоможе визначитися з настройками.

Запатентована регулювання нахилу для чемпіона

Для здорової постави під час малювання, письма, читання або рукоділля все парти від moll обладнані легкими в зверненні регуляторами нахилу. Стіл може бути нахилений під будь-яким зручним для дитини кутом для письма, малювання і читання. Зафіксовані лише відділення для зберігання речей. Лівшам буде зручно налаштувати нахил лівій частині столу, в той час як у правшів інші потреби, і вони можуть налаштувати нахил правій частині столу.
Налаштування нахилу:

За допомогою шнурівки можна налаштувати нахил столу до 20 градусів. Вища якість механізму налаштувань гарантує безпеку.

Абсолютно безпечний

Регулювання нахилу робочого столу може бути відрегульована до кута 20 °. Найвища якість гарантує керованість без травм.

Барвистий дитячий стіл - як того хоче дитина

Діти люблять оточувати себе своїм улюбленим кольором. Дорослі вважають за краще купувати дітям меблі на довгий термін. Стіл Champion підходить і першим, і другим: стіл може «рости» разом зі своїм власником, а кольорові бічні панелі іогут бути замінені, якщо у дитини з'явиться новий улюблений колір.

Панелі столу в 8 варіантах

 

Кольорові панелі столу: Виконані з деревоволокнистих плит середньої щільності з преміальним лакуванням панелі столу можуть бути пофарбовані в один з п'яти модних кольорів. Дітям буде дуже весело вчитися за столом, пофарбованим в їх улюблений колір. Деревина: Прекрасна деревна структура робить стіл приголомшливим на дотик. Бук, дуб і волоський горіх мають маслянисті поверхні. Березовий мультиплекс лакується.

Кольорові кришечки для YoYo

З кожною партою Champion йде в комплекті стильна коробка з вісьмома кольоровими елементами для декорації ніжок і кришок. Ось що робить цей стіл особливим: вам не потрібно раз і назавжди вибирати колір столу. Стрічки легко зняти і помістити назад в коробку, де вони будуть чекати наступної зміни кольору. Це означає, що колір YoYo можна поміняти в будь-який момент.

Кольорові стрічки для ніжок стільця

Крім того, що можна міняти колір кришечок механізму YoYo, можна ще й «прикрасити» ніжки стільця. Кольорові стрічки неймовірно просто поміняти.

Все, що потрібно дитині, завжди під рукою

 

Дуже часто саме дрібні деталі роблять продукт видатним. Стандартна комплектація столу moll Champion включає в себе безліч практичних допоміжних засобів, які допомагають організувати роботу. У комплекті зі столом йде книжкова полиця, магнітна лінійка і гачок для сумки. Всі ці «маленькі помічники» зроблені дуже якісно і помітно покращують робоче місце дитини. Вони так само надійні, як і сам стіл.

Стіл moll Champion - порядок і комфорт

Крім ергономічності і дизайну велику роль відіграє вільний простір. Дитячі кімнати найчастіше невеликі, і покупці намагаються вирішити цю проблему максимально ефективно. Протягом багатьох років компанія moll була відома тим, що могла забезпечити вільним місцем навіть найменші приміщення. Навіть в разі нахиляється столів завжди знайдеться місце для навчання, читання і роботи, якщо все правильно організувати.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102