x
передзвонити

Обмін і повернення товару в інтернет-магазин moll-ukraine

На сайті moll-ukraine представлені унікальні меблі для дитини, школяра, підлітка. У виробах поєднуються німецька якість, передові технології, лаконічний дизайн і зручність. Ми - офіційний представник німецьких меблів Молл в Україні.
З кожним покупцем в індивідуальному порядку спілкується наш менеджер і обговорюються всі нюанси товару. Перед відправкою ретельно оглядаємо товар і за свій рахунок оплачуємо посилену упаковку, щоб уникнути можливих пошкоджень під час транспортування.
У разі виробничого дефекту робимо часткову або повну заміну товару. При цьому старий товар / деталь залишається у клієнта - ми не вимагаємо повернення.
Усі виникаючі суперечки і питання вирішуються в індивідуальному порядку.


Стандартні умови обміну і повернення товару:
У випадках, передбачених статтею 8 Закону України «Про захист прав споживачів», клієнт має право повернути товар протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення приймається лише в тому випадку, якщо товар не використовувався, зберіг первісний вигляд, оригінальну (фірмову) упаковку, неушкоджені фабричні ярлики, бирки, наклейки та інше.
Прохання попередньо зв'язатися з нами для уточнення нюансів, пов'язаних з поверненням або обміном товару. Вкажіть причину повернення, в разі необхідності - фотографії товару.


Телефони:
+38 095 340 80 15
+38 096 272 46 68


Положення про повернення
При покупці Споживач отримує квитанцію на придбаний товар.
Споживач має право відмовитися від товару протягом 14 днів без вказання причини і 30 днів із зазначенням причини.
Продавець не несе відповідальності за посилки, відправлені на іншу адресу (у разі відправки службами доставки).
Відшкодування коштів здійснюється тільки після повернення товару.
Відшкодування коштів за товар здійснюється двома способами: перерахуванням на рахунок, зазначений у договорі про повернення або поштовим переказом на адресу (це повинно бути вказано в угоді про повернення).
Ми покриємо вартість зворотної відправки, якщо це обумовлено в угоді про повернення (повинна бути введена точна сума).
З метою забезпечення повернення споживач має право зробити ксерокопію квитанції і заповненої заявки як підтвердження можливих сумнівів.
По завершенню процедури повернення Замовник отримує відшкодування за придбаний товар.
Повернення коштів на ваш рахунок обробляються протягом 1-3 робочих днів з моменту отримання повернення товару. Відшкодування обробляється протягом 14 днів з моменту отримання повернення товару.
Повернення і обмін товару можна зробити в салоні-магазині Moll за адресою: м. Одеса, вул. Толбухіна, 135/2, 2-й поверх.
Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас