x
передзвонити

Лампи

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Лампа настільна moll FLEXLIGHT
Лампа настільна moll FLEXLIGHT
Швидкий перегляд

Лампа настільна moll FLEXLIGHT

Гарантія: 2 роки Flexlight - гнучка світлодіодна настільна лампа від moll Гнучка лампа на с..

15 300 грн.

Бажаний

Хіт
Лампа настільна moll MOBILIGHT
Лампа настільна moll MOBILIGHT
Швидкий перегляд

Лампа настільна moll MOBILIGHT

Гарантія: 2 роки Регульована лампа Mobilight Тепер в елегантному білому кольорі з сірими елеме..

10 800 грн.


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Дитячу настільну лампу необхідно купити для того, щоб організувати ідеальне місце для навчання. Найчастіше денного світла над письмовим столом виявляється недостатньо, і необхідно ретельно підібрати якісні освітлювальні прилади. Настільні лампи від магазину moll в Україні дуже зручні у використанні і легко налаштовуються. Вони дають рівне світло (не мерехтять), тому очі дитини не будуть втомлюватися при заняттях творчістю або виконанні домашнього завдання.


Німецька компанія з виробництва дитячих меблів moll приділяє велику увагу кожній деталі, щоб навчання було комфортним, а постава дитини розвивалася правильно. Тому особлива увага приділяється вибору якісного світильника. В інтернет-магазині moll є в наявності безліч моделей дитячих настільних ламп для школярів.

Flexlight - це ультра гнучка настільна лампа moll на світлодіодах. Оснащена спеціальним регулятором світла, щоб налаштувати яскравість від 5 до 100%. За рахунок цього лампу можна використовувати в якості нічного освітлення. Її номінальна потужність всього 10 Вт. При необхідності її можна налаштувати для лівшів і правшів.

Mobilight - світлодіодна лампа в елегантному білому кольорі з сірими елементами. Дуже економна і налаштовується як для правшів, так і для лівшів. Лампа легко переміщується по краю стільниці, прекрасно підходить як для горизонтального, так і похилого положення стільниці.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102