x
передзвонити

Парта WINNER COMPACT

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Парта WINNER COMPACT Classic
Парта WINNER COMPACT Classic
Швидкий перегляд

Парта WINNER COMPACT Classic

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER Compact classic Отримай все з партою від MOLL WINNER..

29 100 грн.

Бажаний

Хіт
Парта WINNER COMPACT Comfort
Парта WINNER COMPACT Comfort
Швидкий перегляд

Парта WINNER COMPACT Comfort

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER Compact comfort   Отримай все з партою від..

34 700 грн.


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL WINNER Compact classic

Отримай все з партою від MOLL WINNER Compact classic

WINNER - це більше, ніж просто парта. Адже тут є і книжкова полиця, і лінійка, гачок для сумки і органайзер OrgaSet, величезний ящик для речей і неймовірний набір прикрас для столу.

Особенности парты Moll Winner Compact Classic

У чому унікальність парти MOLL WINNER Compact CLASSIC?

Купівля цього столу - відмінне рішення. Крім того, що з ним в комплекті йде багато аксесуарів, він ще і виконаний в двох варіантах - Winner і Winner Compact - і з двома варіантами настройки висоти. Завдяки красивому дизайну і широкому вибору налаштувань, стіл Winner легко адаптується під індивідуальні потреби свого господаря. Парта може рости разом з розмірами кімнати, віком і зростанням дитини. Так вона може прослужити дуже довгий час.

     

Два варіанти настройки висоти

Стіл Winner можна налаштувати двома різними способами - за допомогою настройки висоти Comfort, виконаної у вигляді пристрою пристрою yo-yo (діапазон регулювання від 53 до 82 см), і стандартної налаштуванням від moll з 10 режимами і гачком для закріплення (діапазон регулювання від 53 до 82 см).

Регулювання висоти столу Comfort дозволяє безперервно контролювати висоту, при цьому може працювати навіть якщо дитина сидить. Це стало можливим завдяки технології управління, яка легко стикується з правого або лівого стороною столу. Вона швидко наближає стіл Winner до бажаної висоті.

Легка настройка нахилу столу

Оскільки для різних занять потрібні різні кути нахилу стільниці, потрібна відповідна настройка. Немає правил про те, як правильно відрегулювати стіл, грунтуватися потрібно тільки на індивідуальних відчуттях. Ви можете покладатися на інтуїцію свою дитину.

Детская парта Moll Winner Compact Classic регулировка угла наклона

Колір допоможе змінити весь стіл

Столи Winner і Winner Compact дуже легко змінити. Змінні кольорові наклейки роблять стіл підходить як для маленької дитини, так і для юного дорослого. Наклейки виконані в шести красивих кольорах і дарують зміна і різноманіття. З moll натхнення в деталях. moll зроблений в Німеччині.

Кольорові наклейки

Кожен стіл Winner йде в комплекті з наклейками шести різних кольорів. Ці змінні кольорові наклейки підходять під будь-який смак, і їх дуже легко поміняти. Залежно від бажання ящик і кольорові пластикові ковпачки легко поміняти в будь-яку хвилину.

На додаток до білого столу Winner доступний з меламінів смолами, покритими деревом, - кленом, дубом, які надзвичайно міцні і не містять викидів.

Moll Winner Compact Classic – парты для любого возраста

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102