x
передзвонити

Парта JOKER

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Парта JOKER Classic
Парта JOKER Classic
Швидкий перегляд

Парта JOKER Classic

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ moll JOKER moll JOKER - найкраща модель для початківців Коз..

23 600 грн.


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

ДИТЯЧИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ MOLL JOKER

MOLL JOKER - найкраща модель для початківців

Це єдина модель, яка не має компактного варіанту виконання. Стіл підкуповує високою якістю виготовлення, цікавими деталями, які не допускають компромісів з точки зору дизайну і функціональності. Парта продумана до найменших деталей.
Стіл оснащений похилій стільницею, яка має спеціальне покриття, стійке до подряпин. Поверхня столу, як і у всіх столів moll матова, світло-сірого кольору, щоб не рефлексувати і була безпечною для очей.

Учеба начинается с парты Moll Joker Comfort

З moll JOKER вчитися легше!

Регулировка наклона столешницы Moll Joker Comfort

Від дошкільного віку до початкової школи і далі - стіл Joker росте разом з дітьми  від 53 см до 82 см (що відповідає росту дитини від 110 до 195 см) за допомогою стандартної ручної настройки Classic з 10 режимами і навісним ключем для закріплення висоти. Правильна постава дуже важлива, тому стіл можна відрегулювати під конкретні параметри дитини. Висота столу правильна, коли передпліччя сидить дитини лежать на робочому столі під прямим кутом до верхніх плечах.

РЕГУЛЮВАТИ НАХИЛ стільниці ПРОСТО

Нахил стільниці можна відрегулювати для того, щоб діти могли займатися листом, малюванням або читанням в максимально розслабленій позі. Для дітей відстань між книгою і очима має бути менше, ніж у дорослих. І діти несвідомо роблять все правильно. Тому стільниця Joker може бути нахилена в діапазоні від 0 до 30 градусів - і це так легко, що дитина може сам це зробити.

C Moll Joker Comfort детские мечты сбываются

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102