x
передзвонити

Вдома все повинно бути здорово

На шкільний вік припадають основні періоди активного росту і формування опорно-рухового апарату дитини. Для здорового розвитку зростаючого організму вкрай необхідне фізичне навантаження. Можливо, ви привчили своє чадо з юних років робити ранкову зарядку, гімнастичні паузи протягом дня і відправили займатися в спортивну секцію. Але 5-8 годин в день учень все одно сидить за столом, що в шкідливо навіть для дорослого, не кажучи вже про дитину.

Чи знаєте ви, що…

Всі анатомічні вигини хребта з'являються у людини тільки до 12-14 років. А до 7-8 років у людини формуються тільки шийний і грудний вигини. Використання меблів, сприяє правильній посадці особливо важливо для молодших школярів. Враховуйте це, організуючи робоче місце школяра вдома.
Батьки можуть звести до мінімуму суму негативних факторів, що впливають на стан здоров'я і розвиток дитини. А тому слід з усією відповідальністю підійти до створення робочого місця для школяра у себе вдома.

Важливі параметри

Як організувати робоче місце школяра?

Для цього слід звернути увагу на наступні параметри:

 • габарити столу щодо пропорцій школяра;
 • висота стільця і жорсткість сидіння;
 • якість освітлення.

Зрiст дитини змінюється постійно. Можна купувати щороку новий стіл. Але набагато раціональніше використовувати меблі moll, яка легко регулюється під школяра. Купивши парту-трансформер і спеціальне крісло одиного разу, ви створите найкращі умови для дитини на багато років вперед. 

 

Правильна постава

Для створення комфортних умов стіл для школяра відповідає мінімальним системним параметрам:

 • ширина стільниці - не менше 100 см;
 • відстань стільниці в глибину - не менше 60 см;
 • відстань від стільниці до очей - 30-35 см.

Сучасні анатомічні крісла і парти-трансформери не просто відповідають всім характеристикам, а й коригуються у міру зростання дитини.

 

Чи знаєте ви, що…

У дитини віком до 14 років костеніє лише центр хребців. А решта їх частини складаються з м'яких хрящової тканини. Це означає, що вони надзвичайно податливі до будь якого негативного впливу. Через неправильну позу в школі і під час виконання домашніх завдань виникають серйозні викривлення, які практично не піддаються корекції хребта. Повністю кістковими хребці стають в 21-23 роки, що і закріплює вже наявні порушення. Вибирайте відповідні розміри, купуючи стіл в дитячу кімнату.

Щоб не виникало проблеми з шийними хребцями важливо, щоб дитина не звішувати голову, перебуваючи за столом. У партах moll це забезпечується регулюванням висоти і кута нахилу кришки столу.

 

Правильна посадка

Стільці та крісла - звичні для нас предмети меблів. що для правильного сидіння на стільці його потрібно підбирати під конкретні параметри конкретної людини. Чого зробити уніфіковане масове виробництво не могло. Тому регульовані по висоті крісла з анатомічної конфігурацією спинки і сидіння сьогодні користуються популярністю у людей, що піклуються про своє здоров'я.

Правильно підібрані розміри крісла забезпечують:

 • повне торкання статі всією поверхнею стоп;
 • кут зігнутих ніг - 90 градусів;
 • зручне положення спини з підтримкою всіх вигинів хребта.

Високі сидіння перешкоджають нормальному кровотоку в ногах, а низькі стільці призводять до нестійкості ніг і порушення кровообігу в області таза.

Чи знаєте ви, що...

Невідповідний за габаритами стілець змушує школяра годинами перебуває в неправильній позі. Це призводить до ослаблення м'язів спини та попереку, а також порушує кровообіг в нижніх кінцівках, викликає застій крові і стає однією з причин варикозного розширення вен. Це порушення не лікується і тягне за собою цілий шлейф інших хвороб. Пам'ятайте про це, коли купуєте стілець для письмового столу.

Як вибрати стілець для школяра? Сьогодні оптимальним варіантом є трансформуючи крісла. До речі, вироби марки moll не додавати до підлокітниками, так як спираючись на них ліктями, дитина занадто розслабляється і згинає хребет. Вони мають регульовані в декількох площинах спинку, ніжку і обертається сидіння.

Правильно дивитися:

Завжди намагайтеся розмістити стіл ближче до вікна. Чим більше природного освітлення - тим краще. Для штучного освітлення обов'язкове настільна лампа.

Світло повинне падати з боку, протилежного друкарській руці. Тобто, для правшів ставимо лампу зліва, для лівшів - праворуч.

Візуальне оформлення робочого місця - це не тільки правильний вибір освітлення, але і оптимальний підбір колірної гами. Звичайно, тут слід орієнтуватися на переваги вашої дитини. Але при цьому не слід використовувати кричущі, яскраві, або, навпаки, занадто темні відтінки кольору. Пастельні тони зеленого, персикового, горіхового, блакитного кольорів підійдуть найкраще.

Чи знаєте ви, що…

Від хребта відходить 32 нерва. Через травми або довготривалого перебування в неправильній позі може відбуватися защемлення, що негативно впливає на роботу всіх внутрішніх органів. Це наслідки на все життя.

 

Як перевірити, що дитина сидить правильно?

Дивіться на положення декількох точок:

 • спина не сутулиться;
 • нахил голови до кришки столу складає не більше 45 градусів;
 • лікті вільно розміщуються на столі;
 • стопи повністю розміщуються на підлозі;
 • кут в колінах становить 90 градусів

Кожен з нас хоче виростити здорову і успішного дитину. Але оптимальна ергономіка робочого місця із звичайними меблями - практично недосяжне завдання. На щастя, сьогодні є всі можливості для створення найкращих умов з трансформованими меблями, котра враховує всі особливості дитячого організму.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас