x
передзвонити

Як правильно відрегулювати висоту

Можливості регулювання для дитячого крісла по висоті, глибині і спинці

Здорова спина завдяки здоровій поставі
Для наших дітей ми намагаємося купувати речі за розміром. Наприклад, одяг: хіба є толк в штанцях, які малі на два розміри? Крім розміру для нас важливі ергономічність і якість товару. Але ось що дивно - чомусь ми рідко звертаємо увагу на ці параметри, купуючи своїй дитині робочий стіл і стілець, що обертається. А адже саме вони повинні підходити ідеально. Адже в сучасному світі дітям доводиться проводити за столом від восьми до дев'яти годин на день. Якщо регулювання сидіння не відповідає індивідуальним пропорціям дитини, можуть бути фатальні наслідки, які іноді стають помітними тільки через роки. Серед наслідків неправильного вибору поворотного крісла - головний біль і, як результат, втрата працездатності. З іншого боку, правильно відрегульований офісний поворотний стілець забезпечує правильну поставу. Як налаштувати робочий стілець для дитини, щоб він підходив під всі ці параметри? Ось три можливі настройки, які є у moll Maximo.

Як правильно налаштувати дитячий стілець, що обертається
У правильному дитячому обертовому стільці можна налаштувати, як мінімум, три параметра. Також він росте разом з дитиною. Цими трьома настройками є висота сидіння, глибина сидіння і висота спинки. Якщо все це можна налаштувати, залишається тільки одне питання - як правильно? З висотою сидіння - ви завжди починаєте від низу до верху. Ноги дитини повинні не тільки торкатися землі, а й бути в змозі спочивати на ній. Висота обертового стільця відрегульована правильно, коли передня кромка сидіння притискається до нижньої колінної чашечки, коли ваша дитина стоїть перед стільцем.

Кут між верхньою частиною тіла і стегнами повинен бути більше 90 °. Сидіння злегка нахилений вперед, підтримуючи вертикальне положення. Таз вашої дитини повинен бути злегка нахилений вперед, а спина повинна бути у вертикальному положенні. Динамічне сидіння, тобто зміна положення тіла під час сидіння, підтримується гнучким сидінням. Глибина сидіння регулюється відповідно до висоти сидіння. Стегна повинні бути в змозі повністю спиратися на сидіння.

Правильність налаштування глибини сидіння вимірюється по передньому краю офісного обертового стільця. Відстань між ним і нижньою частиною ніг вашої дитини має бути приблизно чотири пальці ширини. Це відстань забезпечує підтримку кровотоку в ногах дитини. Висоту спинки ще належить відрегулювати. Це повинно бути зроблено так, щоб весь торс підтримувався спинкою крісла. Верхній кінець спинки повинен закінчуватися трохи нижче лопаток.

Немає потреби сидіти спокійно
І ще трохи про динамічний сидінні. Ви, напевно, пам'ятаєте це з юності: сидіти завжди змушували батьки і вчителі. Вчені і дослідники з'ясували, що рухливість допомагає дітям краще розвиватися. Ерзанья підтримує так зване динамічне сидіння, яке передбачає якомога більше часта зміна положення при роботі на столі. Рухливість під час сидіння також сприяє розумовому, фізичному і психологічному розвитку дитини значно краще, ніж сидіння нерухомо.

Ергономічний стіл також важливий, як стілець, який росте разом з дитиною! Критерієм номер один тут є його керованість по висоті. Тому що тоді він росте з дітьми і може також використовуватися старшими або молодшими братами і сестрами. Важливо налаштувати висоту столу так, щоб передпліччя могло спиратися на стіл під прямим кутом.

Висота столу:

Руки розташовуються на столі. Тепер можна налаштувати висоту столу. Налаштування правильна, якщо руки знаходяться під кутом трохи більше 90 °.

Шийні м'язи:

М'язи шиї залишаються розслабленими, коли передпліччя покояться на столі.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас