x
передзвонити

Як правильно відрегулювати висоту парти?

Дитячий стіл росте з вашою дитиною

Всі батьки в курсі: діти швидко ростуть і потребують нової одязі кожні кілька років, нових меблів і іграшок. Це звучить так природно, що навіть говорити про це немає сенсу. Але як щодо дитячого столу? Для того, щоб робоче місце вашої дитини  залишалося здоровим і ергономічним, стіл повинен рости разом з дитиною.

moll зміг вирішити цю проблему і тепер дитячий стіл може бути компаньйоном вашої дитини протягом 15 років і більше.

Регулювання висоти дитячих столів

Це факт: діти тепер проводять за своїми столами більше часу, ніж раніше, іноді навіть довше, ніж працюючі люди: вранці в школі і в другій половині дня вдома, коли роблять домашнє завдання, читають, займаються творчістю і грають. Не дивно, що все більше і більше дітей скаржаться на проблеми зі здоров'ям, болі в спині і м'язову напругу. В результаті в них з'являються головні болі і труднощі з концентрацією. Ось чому так важливо правильно регулювати дитячий стіл. Також важливо перевіряти і контролювати правильність регулювання час від часу. Тому що причина фізичних, і пов'язаних з продуктивністю, проблем вашої дитини часто виникає через його неправильну поставу при роботі за столом.

Але яка ідеальна висота дитячого столу? Розмір тіла - вирішальний критерій. За допомогою цієї таблиці ви можете правильно відрегулювати дитячий письмовий стіл:

ЗРІСТ ВИСОТА СТОЛУ ВИСОТА СИДІННЯ
119 см 53 см 28-32 см
135 см 59 см 32-37 см
151 см 66 см 38-42 см

Як відрегулювати висоту робочого столу?

Під час налаштування висоти столу вашої дитини переконайтеся, що ноги вашої дитини не тільки стосуються землі, а й міцно на ній стоять. Коліно зігнуто під кутом 90 °, а також зберігається кут 90 ° між стегнами і верхньою частиною тіла. Верхня частина тіла знаходиться в вертикальному положенні, а верхня частина руки контактує з тілом. Також є прямий кут між верхніми і нижніми плечима, коли передпліччя лежать рівно на поверхні столу. Для дитини висотою 119 см висота столу повинна складати приблизно 53 см, дитини висотою 135 см - висота столу 59 см, і для дитини висотою 151 см - 66 см. Звичайно, це тільки орієнтовні значення, які можуть варіюватися від випадку до випадку. Висота столів може регулюватися або за допомогою «регулювання висоти Comfort», або за допомогою «Регулювання висоти Classic». Регулювання висоти Comfort унікальна в світі і запатентована тільки для столів moll. Регулювання висоти синхронна і безступінчата. Навіть ваша дитина може відрегулювати свій стіл за допомогою інтегрованого  Jo-jo. Після того як ви встановите Jo-jo прикріплюється до столу.

Столи з регулюванням висоти Comfort:

Столи з регулюванням висоти Classic

Регулювання висоти Comfort:

На додаток до налаштування висоти Comfort ви можете вибрати і придбати регулювання висоти Classic від moll. Система регулювання висоти Comfort від moll запатентована і доступна тільки для дитячих столів. Регулювання висоти Comfort не тільки працює швидко, легко і точно, але до того ж не вимагає від ваших дітей ніяких зусиль.

Регулювання висоти Classic:

Регулювання висоти Classic є альтернативою налаштування висоти Comfort і теж дає можливість змінювати розміри письмового столу разом з ростом вашої дитини. Для гарантії безпеки вона йде з захистом від дітей. Ви можете швидко і легко відрегулювати дитячий робочий стіл на ріст дитини без будь-яких зусиль.

Регулювання висоти можна налаштувати за 10 простих кроків від 53 до 82 см до висоти вашої дитини або користувача. Це відповідає зростанню дитини від 120 до 200 см. Тому дитячі столи підходять для дітей з початкової школи до повноліття, від маленьких до особливо великих дітей. Їх довговічність і можливість регулювання по висоті до 200 см дозволяють дитячому столу від moll бути компаньйоном вашої дитини протягом довгих років.

Діти в відео на прикладі «Champion» показують, як працює правильне регулювання висоти для різного зросту. Наприклад, важливо відрегулювати висоту столу так, щоб передпліччя могло спиратися на стільницю під прямим кутом.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас