x
передзвонити

Правила дитячого здоров'я

Правильная осанка сохранит здоровое состояние ребенка на долгие года

Здорове тіло будується з дитинства

Сутулість не прикрашає нікого. Але ще важливіше те, що це ознака нездоров'я. Здоров'я і правильна постава взагалі не існують окремо. І якщо можна запідозрити якісь відхилення у людини з правильною поставою, то неправильне положення тіла однозначно свідчить про явні проблеми зі здоров'ям.

Відхилення в опорно-руховому апараті часто супроводжуються зсувами внутрішніх органів, що провокують безліч інших захворювань.

Всі ці вади закладаються з дитинства. І для відповідальних батьків постава і здоров'я дитини в цілому є зоною особливої ​​уваги.

При цьому на початковій стадії відхилення можуть бути непомітні. Але є простий спосіб швидко визначити правильність постави.

Найпростіший тест на поставу:

Для перевірки правильності постави є досить простий тест. Необхідна ділянка рівної стіни, без плінтуса. Треба встати спиною до стіни, рівномірно розподіливши вагу на обидві ноги. Тіло повинно стосуватися стіни

  • п'ятами;
  • литками;
  • сідницями;
  • лопатками;
  • потилицею.

В області поперекового згину і шийного відділу хребта відстань від тіла до стіни не повинно перевищувати 3 см.

Якщо постава людини не відповідає якому-небудь параметру, значить, є відхилення. Потрібно працювати над їх усуненням або зниженням негативного впливу на загальний стан людини.

Адже вплив постави на здоров'я - серйозне і довгострокове. Правильна постава - це не тільки здорова спина, але нормальне функціонування цілого ряду внутрішніх органів.

 

Дефектна відомість

дефекты осанки

Дефекти в розвитку хребетного стовпа тягнуть за собою безліч інших проблем.

Сколіоз, тобто бічне викривлення супроводжується деформації грудної клітки. Це провокує проблеми з диханням, легенями, серцем. Саме сколіоз є найчастішим порушенням, фіксується у дітей шкільного віку. Є два особливо небезпечних періоду. З 7 до 8 років відбувається період швидкого зростання, коли може бути заданий неправильний вектор розвитку хребта. Під час гормональної перебудови організму в 12-14 років викривлення можуть остаточно закріпитися в результаті окостеніння хребців.

Викривлення в шийному відділі призводять до остеохондрозу і порушень кровообігу мозку.

Сутулість ускладнює роботу діафрагми, викликаючи проблеми з диханням і створюючи зайвий тиск на внутрішні органи черевної порожнини. Страждають також органи малого тазу, порушується кровоотток цієї зони, провокуючи запальні захворювання сечостатевої системи.

Порушена протягом багатьох років постава сприяє виникненню міжхребцевих гриж. Це хвороба, при якій не завжди допомагає і хірургічне втручання. Це сильні болі в спині і обмеження рухової активності.

І це ще далеко не повний перелік захворювань, якi виникають через неправильне розвитку хребта. Вплив постави на здоров'я людини переоцінити важко. А ось за недооцінку цього фактора доводиться розплачуватися все життя.

Негативні фактори

негативные факторы осанки

Скільки годин ваша дитина проводить за столом протягом дня? Якщо він школяр, то це можна порівняти з повноцінним робочим днем ​​дорослої людини. Але кістяк дитини ще не зміцнів, будь-яка довгострокова деформація провокує негативні зміни.

І якщо вдома ви ще можете якимось чином відстежувати ситуацію, то в школі вчителям зазвичай не до цього. Презентація або хвилинка здоров'я «Красива постава» - раз на рік - ось і вся педагогічна робота в цьому напрямку.

Звинувачувати вчителів в цьому складно, постійно відстежувати і контролювати положення тіла всіх і кожного в цілому класі, крім виконання своїх основних функціональних обов'язків, практично неможливо.

А якщо і вдома дитина знаходиться в неправильній позі і не тренують м'язи тіла, то планове медобстеження  виявить проблему. Порушення постави, група здоров'я на фізкультурі в школі, якщо відхилення серйозні - все це ознаки гарантованих проблем із самопочуттям в майбутньому. Мало хто бажає такого майбутнього своєї дитини.

Потрібно вживати своєчасних заходів, які мінімізують всі ризики.

 

Ліквідуємо проблему своїми силами

ликвидация проблем осанки

Який може бути найпростіша консультація для батьків? Красива постава - запорука здоров'я і стежити за нею потрібно з самого дитинства. Робити це не так вже й складно.

Це і обов'язкова щоденна фізичне навантаження для дитини, що зміцнює м'язи і знімає напругу з хребта. І правильне положення тіла під час домашніх інтелектуальних занять.

Подивіться, як і де сидить дитина. Зверніть увагу на стіл. Його висота має бути такою, щоб дитина, ставлячи лікоть на поверхню кришки столу, міг торкнутися пензлем підборіддя, не згинаючи при цьому спину. Стопи ніг повинні повністю перебувати на підлозі, спина - пряма.

Таке положення тіла природним чином забезпечує спеціальна ергономічні меблі.

Компанія moll вже багато років спеціалізується на створенні саме такої, що росте разом з здоровою дитиною меблів, випускаючи якісні та перевірені поколіннями:

  • столи-трансформери;
  • регульовані крісла;
  • настільні лампи.

Звичка - друга натура. Звикнувши до правильного положення тіла в домашніх умовах, дитина зберігає поставу і на шкільних заняттях. Просто допоможіть йому зберегти своє здоров'я.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102