x
передзвонити

Прекрасно освітлене робоче місце - високий зір у дитини

Освещение рабочего места или за компьютером должно быть идеальнымУ сучасних школярів найбільшому навантаженню піддаються очі. Тому батьки повинні подбати про висвітлення робочого місця, щоб зменшити її. В результаті дитина отримає знання і не зіпсує зір. Створення правильно освітленої кімнати для учня є непростим завданням. Адже школярі проводять достатньо часу за робочим місцем. Дослідження показали, що практично у 90% дітей виникають проблеми із зором саме в шкільні роки. Тривалий час займає у них виконання навчальних завдань сидячи за партою, столом. Для школярів, як дорослим людям, необхідне правильне освітлення робочих місць. Чи не сліпуче, рівномірне освітлення письмового столу має бути однаковим в будь-який час доби. При цьому поєднуватися з інсоляцією приміщення дитячої. Фахівці рекомендують підбирати настільну лампу, яка висвітлює робоче місце на рівні 500 лк. Його отримують при установці лампи на висоті 60-80 см.

Які основні правила правильного освітлення робочого місця? 

Світильник не повинен зліпити дитячі очі, адже вони швидко втомляться. Тому яскраве світло виключається. Також важливим критерієм є розташування настільного світильника. Світло повинне падати спереду, зліва - у лівшів - навпаки Сучасні лампи мають безліч функцій для комфортного використання:

Фіксація плафона в довільному положенні - тіні від голови, руки не заважають під час роботи, світло не б'є в очі, висвітлюється вся поверхня парти;
Шарнирная консоль, рефлектор - легко пристосувати для дітей, які пишуть як правою, так лівою рукою. Надійне кріплення до краю письмового столу;
Світлодіоди - споживання електроенергії на 85% менше, прослужать довше, ніж звичайні лампи;
Гнучкий штатив - регулювання спрямованості світла;
Міцне підгрунтя - забезпечення стійкості;
Висота ніжки настільної лампи регулюється - змінюється положення.
Крім того, загальне освітлення дитячої кімнати теж грають свою важливу роль. Воно дозволяє уникнути різку грань між світлом і тінню, особливо ввечері. Пам'ятайте, купуючи настільну лампу для оптимальної освітленості робочого місця малюка, потрібно враховувати безліч нюансів. Це допоможе зберегти зір Вашому синові або доньці.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас