x
передзвонити

Унікальність moll

Дитячі меблі moll може пристосовуватися до будь-якого віку дитини. Зміна висоти, глибини, ширини для меблів moll не складає ніяких труднощів. Вона легко адаптується до потреб дітей. Надає багато місця для зберігання, корисної поверхні для письма, читання або живопису. Вона наділена багатофункціональністю, ергономічністю до найдрібніших деталей, практично не зношується. Наприклад, куплений стіл першокласнику може прослужити до студентських років і більше.

Для багатьох батьків залишається актуальним питання: Який письмовий стіл може задовольнити всі вимоги сучасного школяра?

За словами Мартіна Молла, генерального директора компанії moll, який має величезний спеціалізований досвід створення дитячих меблів-трансформер:

Ергономіка є критерієм номер один. Адже мова йде про наших дітей, розвиток яких має бути максимально підтримана. Проектування меблів moll здійснюється з адаптацією до зростання, віку дитини, індивідуальних фізичних пропорцій.
Розмір дитячих меблів різний. Тому вона прийнятна для будь-якої дитячої кімнати, щоб рости разом з малюками. Регульований стіл ідеально підходить для самих маленьких. Безліч аксесуарів для доповнення парт дозволять зберігати необхідні документи, шкільне приладдя, дрібні предмети під рукою в висувних ящиках. Багато можливостей для створення ідеального робочого місця дитини пропонує наша компанія.

Запатентовані конструкції столів були розроблені таким чином, щоб сприяти здоровому розвитку і відповідати будь-якому - хлопчику чи дівчинці. Крім того, всі стільниці письмових столів можуть змінювати кут нахилу. Простий у використанні механізм дозволяє регулювати нахил кришки столу, в залежності від виду діяльності.

Адже для кожної є своя оптимальний параметр, який забезпечує комфортну роботу.

На сьогоднішній день при розробці компанія дотримується головних умов: 

  • сучасний дизайн;
  • інновації;
  • якість;
  • максимальна безпека.

Що таке німецькi меблі moll для дітей та їх батьків?

moll - сучасні інновації

Компанія розробила перший в світі стіл, який можна регулювати по висоті, в 1974 році. З цього часу інженери компанії розробляють нові технології для того, щоб працювати за письмовим столом можна було ще більш комфортно.

moll - меблі майбутнього

Меблі moll поєднує в собі унікальні механізми, які не використовує поки що ніхто в світі. Але саме за такими технологіями майбутнє. Чому?

moll - це здоров'я!

Та хоча б тому, що moll дарує своїм юним користувачам здоров'я. Меблі розроблена відповідно до особливостей дитячого організму - зростання, вигину хребта. Можна регулювати кут нахилу стільниці, висоту стільця.

moll - безпека

Краса і дизайн меблів - не головне, якщо вони не безпечні. Як це? Це коли в меблів немає кутів, про які можна вдаритися. Це про ергономічні меблі moll, де краю столів закруглені, а матеріали гіпоалергенні.

moll - це надійно

Багато дітей буквально "вбивають" предмети побуту. Вони постійно стрибають, бігають, веселяться, а страждає від цього меблі і все довкола. moll зроблена з надійних і високоякісних матеріалів, які не зможе зашкодити навіть найзапекліший егоза. Меблі moll прослужить більше 10 років. Як таке може бути ?

moll - вироблено в Німеччині

Німецька меблі завжди відрізнялася високою якістю, а якщо вона зроблена для дітей, то про якість і надійність потрібно подумати подвійно. Меблі проходить жорсткий контроль якості ще на виробництві, тому в продаж ніколи не надійде неякісний товар

moll - сучасний дизайн

Діти повинні зростати в модному і стильному інтер'єрі, тому навіть звичайнісінька шкільна парта повинна бути стильною і сучасної. Саме такою є парта moll. Вона прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати і доповнить її функціональність.

Висока якість простежується в кожному елементі. Німецьке виробництво гарантує довговічність виробів. Будучи лідером ринку, компанія moll постійно прагне до розвитку ідеальних ергономічних властивостей меблів. Численні сертифікати, нагороди підтверджують, що

moll – дитячі меблі майбутнього!

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102