x
передзвонити

Читання книг з першокласниками

Читання книг з першокласниками

Всі знають, що навчитися читати дуже важливо. Читання це не просто розшифровка букв і складання з них слів і пропозицій. Читання допомагає соціальному розвитку дитини, тому читати дуже важливо.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Існує величезна кількість книг для першокласників. Навчитися читати відразу не вийде. Це тривалий і трудомісткий процес, а вчитися читати книги якісно, часом вчаться роками.

В першу чергу починають вчити букви алфавіту і їх звучання. Одним діткам читання дається легко, а іншим на навчання може знадобитися більше часу. Тут важливо, щоб до процесу навчання дитини підключалися батьки, бабусі і дідусі. Дорослі можуть мотивувати дітей, заохочувати, розповідати на що звертати увагу при виборі книг.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Що важливо знати при навчанні першокласника читання?

Деякі діти вже вміють читати, коли йдуть в перший клас, а деякі всьому вчаться в школі. Насамперед потрібно навчитися розпізнавати символи букв і відповідно присвоювати їм відповідні звуки. Почати заняття можна з того, що, гладячи на певний об'єкт дитина буде називати першу букву його назви. Потім крок за кроком літери можна починати складати в слова.

Коли малюк правильно складає перші склади в слова, то отримує приємне відчуття досягнення мети. Він чекає, що батьки його похвалять. Це буде найкраща підтримка. В інтернеті можна знайти величезну кількість безкоштовних вправ для читання для допомоги дитині. Батьки повинні стежити за тим, щоб дитина регулярно практикувався в читанні.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Як меблі можуть допомогти в навчанні читання?

"Сидай рівно!"

"Випрями спинку!"

"Не топай ногами!"

Впізнаєте себе, батьки?

Саме ці фрази відволікають дітей від процесу читання, в результаті він асоціюється із зауваженнями, абсолютно не по темі читання.

Батьки і вчителі вимагають сидіти рівно, коли носик дитини вже практично стосується сторінки книги. А адже крихітка тільки розслабився, прийняв зручну для нього позу і дійсно захоплено читає.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Більше 40 років тому німецька компанія moll розробила похилу стільницю. Вона робить те, що на інтуїтивному рівні робить кожна дитина при читанні - вона притримує книгу під певним кутом, щоб дитина не брав вигнуту позу. Це і називається соматичним інтелектом. Спина дитини залишається рівною протягом усього заняття.

Письмові столи moll оснащені похилими робочими поверхнями - регульована стільниця, регулювання нахилу і висоти.

Найбільш популярною є модель moll Champion. Його похиле положення зручно для положення сидячи завдяки двом тросах на передньому краї столу. Просто потягніть трос, і стільниця стане горизонтальною або піднятою під кутом.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Важливі критерії для приємного читання книг першокласниками

Читання перших книг повинно бути адаптоване до інтересів 6-8-річної дитини. Книга повинна володіти певними якостями в дизайні, зміст, мовою написання. Яскрава книга обов'язково приверне увагу початківця читача:

• книга повинна бути розділена на глави, розділи;

• шрифт повинен бути великий, без зарубок;

• для початківця читача важливо, щоб зображень було багато, а тексту мало;

• довжина рядка повинна бути коротка; • не повинно бути переносів рядка;

• пропозиції повинні бути короткі і зрозумілі;

• розповідь має відповідати віку початківця читача.

Також книги повинні відповідати інтересам дитини. Якщо це дівчинка, то навряд чи їй захочеться читати про футбол, якщо звичайно вона не ходить до футбольної секції, що малоймовірно. Книга повинна бути написана дитячим автором, який знає, як правильно писати книги для дітей легко і доступно.

Пам'ятайте, що діти дуже люблять, коли їм вголос читають батьки. Навіть якщо дитина вже вміє читати, це не означає, що ви можете звільнитися від того, щоб перестати читати з дитиною вечорами

Рекомендуємо подивитися відео:

Огляд книг для першокласників і їх батьків

Цей огляд для батьків і їх дітей, які збираються йти в перший клас. Багатьох батьків хвилює питання якими навичками та вміннями повинен володіти дитина? Чи готовий він до вступу в школу?

Професійні психологи вважають, що готовність дитини до школи це не тільки вміння читати, рахувати і писати. Насправді це ціла система, в яку входить емоційна, психологічна, комунікативна готовність і особистісна мотивація до навчання. Розглянемо ряд книг, які допоможуть батькам і дітям в цьому нелегкому процесі.

Е. Н. Корнєєва в своїй книзі "Ваша дитина йде в школу" дає ряд порад батькам, а також дає завдання за допомогою, яких можна самостійно протестувати свою дитину.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Психолог Лев Семенович Виготський вважав, що готовність дитини до школи формується тільки в процесі самого навчання. Щоб процес навчання був цікавим, можна вивчити книгу "розвиваючі ігри для підготовки до школи від 5 до 7 років". Тут дані захоплюючі завдання, які допоможуть розвинути дрібну моторику, навчити дитину рахувати, писати, а також малювати. Така чудова книга повинна бути на столі у кожної люблячої мами.

Как мебель помогает в чтении книг

 

Головний вид діяльності кожного дошкільника - це гра. І про це треба пам'ятати. Пропонуємо вашій увазі книгу "570 ігор для розумних дітей" і їх батьків, в якій детально розповідається, що повинен знати кожен дитина в певний період свого життя, як можна захоплено і цікаво провести час зі своєю дитиною і з компанією його однолітків.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Книга Михайла Каскатова "Пропала буква" - це захоплююча історія життя двох першокласників Альоші і Саші, які потрапляють в місто Буквоград і з ними відбуваються захоплюючі пригоди.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Книга Віктора Галявкіна "У школі і вдома" про шкільне життя, про шкільних друзів і пригоди, які трапляються з хлопцями в шкільний період.

 

Как мебель помогает в чтении книг

 

Збірка оповідань зі смішною назвою "Шкільні страждання" неодмінно зацікавить хлопців. У книзі яскраві барвисті ілюстрації та цікаві анекдоти, а книга читається на одному диханні.

Как мебель помогает в чтении книг

 

На цьому наш огляд закінчено, а ми нагадуємо, що в нашому интерне-магазині можна замовити дитячі меблі від німецького виробника moll. Чекаємо вас на сторінках нашого сайту або в нашому виставковому залі в м Одеса, вул. Толбухіна, 135/2, 2-й поверх.

Читайте книги самі і подавайте приклад своїм дітям!

 

 

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102