x
передзвонити
Чохол для спинки Scooter
Магнітна лінійка для парт moll Champion і Winner
+

Зарядний пристрій QI-Charger

 • Наявність: В наличии
 • 3 800 грн.

  знайшли дешевше?

  Дзвоніть:
  +38 (095) 340-80-15

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Зарядний пристрій QI-Charger
  Зарядний пристрій QI-Charger
  3 800 грн.

+ -

Гарантія: 2 роки

Виробництво - Німеччина

Смартфони і смарт-годинник можна заряджати за допомогою бездротового зарядного пристрою стандарту QI, вбудованого в верхню частину столів moll T7, moll T5 і Champion. Ця функція доступна в якості доповнення. З зарядним пристроєм QI ви можете заряджати свій смартфон без кабелю. Вже сьогодні все більше і більше телефонів підтримують стандарт QI для бездротової зарядки.

Переваги бездротового зарядного пристрою QI

Незліченні смартфони - стільки ж зарядних пристроїв. З зарядкою QI Вам це не потрібно. Єдина вимога - сумісність QI електронних пристроїв. Не тільки ви, але і ваші друзі та відвідувачі вашого офісу зможуть швидко і легко зарядити свій смартфон, просто поклавши його на стіл.

Як працює бездротове зарядний пристрій QI

Для того, щоб смартфон заряджався без проводів, він повинен лежати прямо на зарядної станції, оскільки котушки в смартфоні і в зарядному пристрої повинні лежати близько один до одного. Як тільки телефон знаходиться на зарядному пристрої, зарядний пристрій передає енергію на телефон. Це працює тільки в тому випадку, якщо смартфон знаходиться досить близько до зарядного пристрою. Між зарядним пристроєм і смартфоном має бути не більше трьох міліметрів. Крім того, товстий смартфон може перешкодити індуктивної зарядки.

З огляду на сумісність QI і необхідність передачі енергії, процес зарядки ініціюється індукцією. Під час зарядки передавач і приймач залишаються в постійному контакті і переключаються в режим очікування, як тільки пристрій повністю зарядиться. Великою перевагою зарядної станції QI є той факт, що передача живлення відбувається тільки в тому випадку, якщо на зарядної станції QI є сумісний пристрій, яке вимагає зарядки.

QI-Charger 

 • Непомітно вбудована в стільницю.
 • Бездротова зарядка для смартфона і смартчасов
 • Місце для зарядки дивайса відзначено на столі наклейкою
 • Сумісні пристрої: дiв. на www.moll-funktion.com

Рекомендовані товари

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102