x
передзвонити

10 причин, щоб вибрати регульований по висоті стіл

10 причин, щоб вибрати регульований по висоті стіл

Столи для роботи стоячи стають все більш популярними в багатьох сучасних офісах - і це правильно: столи з регульованою висотою дозволяють змінювати робочу позу з сидячої в стоячу і назад. Це допомагає запобігти проблемам зі спиною, підвищити продуктивність, концентрацію і мотивацію, звести до мінімуму час простою, якщо час сидіння на робочому місці скорочується. 

За своєю природою людське тіло найкраще працює, коли воно рухається. Однак, зокрема, в повсякденному офісному житті стрес і фіксовані пози занадто поширені. У довгостроковій перспективі це часто призводить до зносу суглобів. Пошук зручного, практичного і безболісного положення повинно бути добре знайоме кожній, людині, яка працює в офісі. Давно зрозуміло, що добре адаптовані, ергономічні офісні стільці необхідні в офісі.   

Звичайно, це не означає, що потрібно просто стояти весь день - це теж не дуже добре і, тим більше, навряд чи це можливо в офісі. Швидше рекомендується часта зміна положення для користі мозкової діяльності і фізичного стану. 

Деякі фахівці рекомендують сидіти 60% робочого часу, стояти 30% і активно рухатися протягом 10% робочого часу, інші говорять про 50:25:25. 

У будь-якому випадку очевидно, що слід чергувати стояння і активний рух.

Якщо стіл неможливо відрегулювати по висоті і робочий процес вкрай одноманітний, виникає ряд проблем:

  •        Незадоволеність і дратівливість
  •        Напруга і хронічна неправильна постава
  •        Зниження якості роботи і концентрації → неефективність
  •        Проблеми з мотивацією через одноманітність фізичних навантажень
  •        Проблеми з кровообігом

10 причин, щоб вибрати стіл з регульованою висотою

1. ... ЗНИЖУЄ РИЗИК серцевих ЗАХВОРЮВАНЬ

Добре відомо, що корисно регулярно займатися спортом, щоб компенсувати тривале сидіння на роботі. Однак, якщо ви сидите по багато годин кожен день, одних вправ в довгостроковій перспективі недостатньо. Також фізичної активності в неробочий час недостатньо для повноцінного балансу. Якщо ви час від часу встаєте під час роботи це дуже корисно для здоров'я!  

Згідно з дослідженнями, тривале сидіння негативно впливає на серцево-судинну систему. Так званий рівень ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності) знижується, коли ви сидите, і збільшується ризик серцевого нападу. Це пов'язано з тим, що ЛПВЩ переносять надлишок холестерину в печінку, щоб кровоносні судини залишалися вільними. Однак, якщо ця функція обмежена через зниження продуктивності рівня ЛПВЩ, артерії можуть кальцифікуватися . У гіршому випадку це може привести до смертельних захворювань, таких як серцеві напади або інсульти, які як і раніше є однією з найпоширеніших причин смерті в усьому світі. Регульовані по висоті столи та, отже, здоровий рівень ЛПВЩ завдяки достатнім вправам протягом дня, можуть позитивно вплинути на цю статистику в майбутньому. 

2. ... НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПРУЖНИХ м'язів

Важливо не просто стояти, а й рухатися. Однак працювати стоячи весь день теж досить складно. Важливо, щоб регенеративні здатності хребта залишалися активними. Це той випадок, коли хребет і м'язи регулярно знаходяться в русі, залишаються еластичними і не "іржавіють". Тому важливо час від часу вставати, тому що, коли ви сідаєте, м'язова активність в ногах практично дорівнює нулю. Це означає, що м'язи слабшають, а кістково-м'язова система людини зношується і, отже, кістки і суглоби теж. У гіршому випадку це може привести до втрати кісткової маси, яку дуже важко відновити. Крім того, значно розслабляються м'язи спини і шиї втрачаючи свої функції.

3. ... ЗАХИЩАЄ ХРЕБЕТ, щиколотки і КОЛІНА

Коли справа доходить до захисту хребта, щиколоток і колін, стіл з регульованою висотою є сучасним і ергономічним рішенням. Припинення періоду сидіння не тільки змушує тіло і розум зайняті протягом робочого дня відпочивати, але і зберігає ваше здоров'я, так як хребет, щиколотки і коліна розслаблюються. Скарги на спину, шию і плечі, а також на суглоби швидко зменшуються, якщо якийсь час попрацювати за "стоячим" столом, роблячи робоче місце більш ергономічним. Гострі проблеми зі спиною, які в наші дні стають все більш поширеними навіть у молодому віці, можуть бути викликані стресом, психологічними проблемами або, дуже часто, неправильною поставою. Тут можуть допомогти "стоячі" рішення!

4. ... ДАЄ ДО 20% БІЛЬШЕ розумових здібностей

У повсякденній роботі часто виникають ситуації, коли важливі рішення потрібно приймати швидко. Тут розум в ідеалі повинен бути пильним і зосередженим, щоб мати можливість швидко реагувати. На думку експертів, коли людина стоїть, активність мозку збільшується на 20%, що забезпечує значно більш швидке і якісне прийняття рішень навіть в кінці довгого напруженого робочого дня. Так що стіл, регульований по висоті, допомагає не проводити весь робочий день в осоружному сидячому положенні, а регулярно вставати, щоб змусити мозок працювати. Стіл сидячи-стоячий - велика перевага, якщо вам доводиться багато годин працювати з високою концентрацією. 

5. ... ЗАПОБІГАЄ ХРОНІЧНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ

Регульовані по висоті столи можуть бути дуже корисні, коли мова йде про запобігання проблем зі спиною, а також серцево-судинних захворювань. Крім того, вони також можуть сприяти зміцненню здоров'я в цілому. Дослідження показали, що регулярні тривалі періоди сидіння обмежують здатність організму розщеплювати глюкозу за допомогою інсуліну. Тому що, якщо м'язи використовуються недостатньо, м'язові клітини стають менш чутливими до інсуліну, що означає менше використання цукру і, отже, менше виробництво енергії. Такій відсутності фізичних вправ слід запобігти в терміновому порядку, особливо якщо ви хочете уникнути таких захворювань, як діабет 2 типу. Якщо ви перейдете працювати за стіл стоячий, ви збільшите вироблення енергії за рахунок глюкози, і тим самим збільшите тривалість життя.

6. ... ЗАПОБІГАЄ ОЖИРІННЯ

Сидячи, людське тіло споживає всього близько 1 ккал в хвилину. При цьому знижується активність ніг і тимчасово погіршуються показники крові. З іншого боку, під час прогулянки, під час обідньої перерви, організм споживає як мінімум в три рази більше калорій, ніж сидячи, тому більш ніж доцільно час від часу вставати і займатися спортом. 

Сидячі-стоячі столи ідеально підходять для цього: вони вносять цінний вклад в здоров'я навіть після перерви, без необхідності постійно переривати роботу на тривалі періоди. Таким чином ви допоможете запобігти ожиріння і в той же час стаєте більш продуктивними в роботі.

7. ... ДАЄ БІЛЬШЕ ЧАСУ

Згідно з оцінками, столи з регульованою висотою підвищують ефективність роботи як мінімум на 10%, що означає значну економію робочого часу протягом року. Крім того, скорочується кількість прогулів через візити до лікаря через проблеми зі спиною або інших захворювань, викликаних тривалим сидінням. Це означає, що вкладення в стіл для роботи стоячи - це не тільки вкладення в здоров'я співробітника, але і в швидкий прогрес компанії!

8. ... ЕКОНОМИТЬ ГРОШІ В ДОВГОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВі

Якщо ваші співробітники можуть повністю зосередитися на своїй роботі, тому що їх не відволікає постійна втома, напруга в шиї або болі в спині, вони будуть працювати швидше. Від цього виграють і співробітники, і компанія: згідно з дослідженням Інституту економіки праці ім. Фраунгофера в Штутгарті, німецькі компанії несуть щорічні збитки в розмірі 35 мільйонів євро виключно через прогули, викликані проблемами зі спиною і зниженням продуктивності. Зменшення кількості прогулів за рахунок поліпшення здоров'я співробітників також сприяє підвищенню прибутковості компанії. Прийміть заходи і інвестуйте в столи з регульованою висотою, оскільки це може заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі.

9. ... ЗАБЕЗПЕЧУЄ БІЛЬШЕ ЕФЕКТИВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Дослідження Університету Міссурі показують, що люди краще спілкуються стоячи, ніж сидячи. На зборах, під час конференції, голос стає більш повним, динамічним і, отже, більш переконливим, що помітно підвищує загальну продуктивність. Не можна недооцінювати той вплив, який чинить ходьба, прогулянки і посмішка на ефективність - будь то зустріч з діловими партнерами, розмова з клієнтами по телефону або домовленість з колегами. 

10. ... ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ МОТИВАЦІЇ

Якщо співробітник відчуває себе здоровішим і бадьорішим, швидко прогресує і досягає поставлених цілей, тоді йому доставляє більше задоволення працювати і, відповідно, він може створювати більше ідей і концепцій для компанії. Реалізовує їх з більшою мотивацією. Більше руху за рахунок регулярного вставання призводить до більшого задоволення і ефективності роботи співробітників. 

Регульовані столи moll T7 і Т5   

Столи з електронним регулюванням висоти особливо підходять для того, щоб можна було швидко і без проблем перемикатися між стоячим і сидячим положенням. Крім того, мотивація до змін знижується, якщо вони вимагають великих зусиль. Колегам не варто відволікатися і на обстановку за сусіднім столиком. Регулювання висоти столу повинно проводитися тихо, легко і якомога швидше. В цьому відношенні столи moll T7 і Т5  з електронним регулюванням висоти вважаються найбільш зручними і ергономічними.    

Де можна купити регульований по висоті стіл в Україні?

Купити регульований по висоті стіл в Україні можна в інтернет-магазині moll-ukraine Ми знаходимося в Одесі, де у нас є виставковий зал, але працюємо по всій Україні.  

Наші співробітники завжди раді відповісти на всі ваші запитання, щоб ви змогли зробити оптимальну покупку в нашому інтернет-магазині. Кожен клієнт важливий для нас і вартий індивідуального підходу. 

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102