x
передзвонити

10 причин віддати дитину на плавання. Користь плавання для дітей

10 причин віддати дитину на плавання. Користь плавання для дітей

Користь плавання безсумнівна для людини в будь-якому віці. Але для зростаючого дитячого організму регулярні заняття цим видом спорту просто необхідні. Саме плавання максимально навантажує і розвиває абсолютно всі групи м'язів, що не характерно для інших видів спорту. У процесі плавання активно працюють м'язи рук і ніг, весь плечовий пояс, м'язи живота і спини. Все тіло рівномірно навантажується.

Для зростаючого дитячого організму така рівномірність дуже важлива. Саме чудове, що плавання є тим видом фізичних вправ, які можна освоїти в самий ранній період життя.

 

Користь плавання для дітей

 

10 причин віддати дитину на плавання

1. Поліпшення м'язового тонусу

М'язи всього організму опрацьовуються повністю незалежно від обраного стилю плавання, що покращує м'язовий тонус і допомагає зробити їх сильнішими. Під час плавання чергується напруга і розслаблення різних груп м'язів, що збільшує їх працездатність і силу.

 

Користь плавання для дітей

 

2. Розвиток гнучкості і рухливості суглобів

Під час плавання суглоби і зв'язки безперервно працюють. Наприклад, під час кругових рухів руками зміцнюються плечові суглоби, під час руху ногами - тазові.

Також плавання дає неоціненну користь хребту, який під час тренувань витягується, а хребці стають на своє місце. Це в цілому сприяє гнучкості і більш пластичної рухливості. Завдяки плавання суглоби залишаються гнучкими, особливо в шиї, плечах і стегнах.

 

Користь плавання для дітей

 

3. Контроль ваги

Плавання надзвичайно енерговитратний вид спорту, навіть кращий, ніж фітнес, а тому ідеально підходить тим, хто має потребу в коректуванні своєї ваги. Під час тренувань обмін речовин істотно прискорюється.

За 10 хвилин плавання брасом, можна втратити до 60 калорій, а під час плавання на спині ця цифра збільшується до 80 калорій, фристайл забере 100 калорій, а батерфляй всі 150 калорій.

Для дітей, які страждають надмірною вагою плавання найоптимальніший і приємний вид спорту, який досить швидко дасть свої результати.

 

Користь плавання для дітей

 

4. Посилення інших тренувань і швидке відновлення організму

Ви коли-небудь замислювалися про те, що багато спортсменів з інших видів спорту, так чи інакше до своїх тренувань додають заняття плаванням? Все тому, що плавання виробляє витривалість, а також відновлює тіло після великих фізичних навантажень, знімає крепатуру і швидко оздоровлює організм в цілому. Плавання - це відмінний варіант, щоб набрати фізичну форму.

 

Користь плавання для дітей

 

5. Поліпшення роботи серцево-судинної роботи

У дорослих і дітей, що регулярно займаються плаванням, підвищується витривалість і сила серцевих м'язів, збільшується їх потужність, тобто обсяг крові, виштовхується серцем за один цикл його діяльності.

Частота серцевих скорочень у хвилину зменшується, аеробне навантаження зміцнює серце і допомагає безперебійно виконувати свою функцію, тобто розслаблятися і скорочуватися, що призводить до поліпшення кров'яного потоку по всьому тілу.

Цей вид спорту також сприятливо впливає на кровеносну систему, так як знижує артеріальний тиск. Тим самим знижується ризик виникнення серцево-судинних хвороб. Приводить в норму серцевий ритм і кровообіг, покращуючи роботу серцевого м'яза і судин.

 

Користь плавання для дітей

 

6. Поліпшення роботи дихальної системи

Плавання сприяє підвищенню сили дихальних м'язів і збільшення тонусу, збільшується вентиляція легенів і підвищується їх життєвий обсяг.

Дихання плавця синхронізується з рухами його кінцівок. Один цикл руху руками виконується за один вдих і видих. Під час плавання плавець прагне максимально повно використовувати кожен вдих. Цьому сприяє тиск води на грудну клітку. Воно ж сприяє розвитку м'язів, які розширюють грудну клітку.

В результаті тренувань плаванням збільшується життєва ємкість легень, підвищуються функціональні можливості дихальної системи, збільшується кількість і еластичність альвеол, збільшується показник максимального споживання кисню. Під час плавання, в диханні беруть участь навіть найвіддаленіші ділянки легенів, що виключає імовірність виникнення застійних явищ.

 

Користь плавання для дітей

 

7. Поліпшення роботи нервової системи

Заняття плаванням позитивно позначається на стані центральної нервової системи, врівноважує процеси збудження і гальмування, покращує кровопостачання мозку, знімає втому, допомагає при нервовому перенапруженні і депресії, покращує сон, концентрацію, увагу. Це саме те, що потрібно для дітей шкільного та підліткового віку.

 

Користь плавання для дітей

 

8. Поліпшення роботи імунної системи

Відомо, що заняття плаванням це відмінний спосіб загартовування організму. Воно підвищує стійкість до впливу низьких температур і як результат робить організм менш сприйнятливим до простудних захворювань. Підвищуються захисні властивості захисної системи, збільшується опірність інфекціям.

 

Користь плавання для дітей

 

9. Боротьба зі стресом і поліпшення самопочуття

Сучасний ритм життя школяра настільки активний, що не кожному дорослому під силу жити в постійно активному стані. Люди втомлюються від спеки, напруги, а під час заняття плаванням організм знаходиться в охолоджуючої і заспокійливої середовищі. Це дозволяє довше не відчувати втому і займатися більш тривалий час, ніж на суші. Після заняття підвищується загальний тонус, емоційний фон. Плавання це один з кращих засобів для боротьби з безсонням.

 

Користь плавання для дітей

 

10. Плавання - спорт для всієї родини

Під час плавання добре тренуються м'язи. Різні стилі плавання тренують різні групи м'язів. Люди, які з якихось причин не можуть займатися в тренажерному залі, можуть дозволити собі заняття плаванням в басейні.

Плавання рекомендується людям з надмірною вагою, хворим суглобами або спиною, вагітним жінкам.

Плавання дуже приємний вид фізичної активності, ризик отримання травм мінімальний, адже тіло практично весь час знаходиться в горизонтальному положенні.

Протягом дня людина перебуває у вертикальному положенні, диски між хребцями виявляються здавленим під вагою тіла через що в таких місцях погіршується циркуляція крові. У воді внутрішні органи перестають здавлюватися, спина повністю розвантажується, збільшується свобода в русі суглобів хребта. Це дуже важливо для росте і формується хребта підлітка.

Активний рух ніг у воді зміцнює стопи і попереджає розвиток плоскостопості, що дуже важливо для діток молодшого і середнього молодшого віку.

Крім занять плаванням забезпечити дитині комфортні умови допоможуть німецькі зростаючі парти і столи moll , які володіють усіма ергономічними властивостями і підтримують спинку дитини протягом усіх занять за столом.

Купити зростаючу парту і стілець moll в Одесі можна в інтернет-магазині moll . У нас великий вибір дитячої німецьких меблів від оригінального виробника. Замовляйте дитячі меблі онлайн або приходьте в наш виставковий зал в Одесі.

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.
Відгуки про нас

Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/ditrih/moll-ukraine.com.ua/www/index.php on line 102